The Night World
Здравейте, ако виждате само "Правила" и "Въпроси и Отговори", то значи не сте в регистрацията си или съответно нямате такава. Моля - влезнете или се регистрирайте. Това са мерки от съображение за сигурност. Не толерираме крадци. Благодаря ви! Smile
The Night World
Здравейте, ако виждате само "Правила" и "Въпроси и Отговори", то значи не сте в регистрацията си или съответно нямате такава. Моля - влезнете или се регистрирайте. Това са мерки от съображение за сигурност. Не толерираме крадци. Благодаря ви! Smile
The Night World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Night World

Първият български сайт за поредицата!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси към издателство "Ибис"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
trotinetka
Admin
Admin
trotinetka


Брой мнения : 1643
Join date : 13.04.2010
Age : 28
Местожителство : The Night World Bar

Герой
Име:: К'сандра Илайза Дьо Крези
Местожителство:: Dark Vision № 666

Въпроси към издателство "Ибис" Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси към издателство "Ибис"   Въпроси към издателство "Ибис" EmptyСря 2 Юни 2010 - 2:53

Здравейте потребители. Ще ви помоля ако желаете да разберете нещо от Издателство "Ибис", като например - нови поредици, предстоящи за издаване, дати за очакване на любимата ви поредица и такива неща - пишете въпросите си тук. Когато се събират повечко въпроси - ще ги пратим на издателство и се надявам до няколко дена да си получите отговорите!
Върнете се в началото Go down
Райс
Moderator
Moderator
Райс


Брой мнения : 79
Join date : 17.05.2010
Age : 32

Въпроси към издателство "Ибис" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси към издателство "Ибис"   Въпроси към издателство "Ибис" EmptyСря 29 Сеп 2010 - 3:52

аз имам въпрос, който е повече към самия форум, но и за издателството става.. вие преценете дали да го пратите или админките да отговорят.. при положение, че това е форум за поредицата "Нощен свят", защо "Ибис" не пускат конкурс за 3-тата книга тук?
Върнете се в началото Go down
trotinetka
Admin
Admin
trotinetka


Брой мнения : 1643
Join date : 13.04.2010
Age : 28
Местожителство : The Night World Bar

Герой
Име:: К'сандра Илайза Дьо Крези
Местожителство:: Dark Vision № 666

Въпроси към издателство "Ибис" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси към издателство "Ибис"   Въпроси към издателство "Ибис" EmptyПет 1 Окт 2010 - 3:43

Конкурс ще има, не се притеснявайте. Просто заради някои обстоятелства при нас се забави пускането му. Smile
Върнете се в началото Go down
Райс
Moderator
Moderator
Райс


Брой мнения : 79
Join date : 17.05.2010
Age : 32

Въпроси към издателство "Ибис" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси към издателство "Ибис"   Въпроси към издателство "Ибис" EmptyПон 4 Окт 2010 - 6:48

аз се извинявам ако съм била малко по-рязка и нахална. просто ми беше интересно. благодаря за бързия отговор ^^
Върнете се в началото Go down
Miroslava999




Брой мнения : 1
Join date : 28.03.2013
Age : 26
Местожителство : Pirdop,Bulgaria

Въпроси към издателство "Ибис" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси към издателство "Ибис"   Въпроси към издателство "Ибис" EmptyЧет 28 Мар 2013 - 2:15

Аз искам да попитам кога ще излезе книга 4: Тъмен Ангел?
Върнете се в началото Go down
bloodyqueen




Брой мнения : 2
Join date : 30.05.2013

Въпроси към издателство "Ибис" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси към издателство "Ибис"   Въпроси към издателство "Ибис" EmptyЧет 30 Май 2013 - 2:40

Здравейте ;3 вече съм прочела първа и втора книга и днес си купих третата. Та въпросът ми е - защо са незавършени - в първата част тръгват да търсят бащата, във втората Аш си тръгва. Все няма завършен край. В следващите книги ще се върнат ли същите сюжети, за да се довършат или не? Надявам се някой, който е чел оригиналите на английски да ми каже, много ще бъда благодарна Smile
и кога ще бъдат преведени останалите книги ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси към издателство "Ибис" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси към издателство "Ибис"   Въпроси към издателство "Ибис" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси към издателство "Ибис"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Издателство на месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Night World :: Начало :: Въпроси и отговори-
Идете на: